Cart
Sad Face Icon There are no products in your shopping cart!
Welcome!

Welcome to our forums full of useful information. Communicate freely and make countless new friends.

Please register to post a topic and get full access to all features.

Случаиност или интервенция?


Schwarzepeter
1 1 Член от: 24 окт 2022
Posted on 24 окт 2022

Случайно съвпадение или целенасочена жертва? Живея в Австрия от 33 години.Бях здрав прав трениран мъж 178см и 92 кг.Имам си в къщи фитнес стая,където имам всякакви уреди за подържане на форма(колело,скоростна пътека,гладиатор и др.).Минимум 2-пъти в седмицата правя фитнес до обилно изпотяване и се чуствах отлично.Всичко започна след посещение на зъболекар,за който трябваше да имам сертификат за тест за ковид 19.Не съм ваксиниран и никога няма да се ваксинирам ,ако ще и да ме вкарат в затвора, но тестове съм правил заради зъболекаря или заради пътуване.Внезапно започнах да се изморявам и задъхвам,Спрях с фитнеса,защото не можех да издържа и 1 минута на натоварване.Започнах да пълнея а краката ми бяха вечно подути,като стигнах до 120кг.Мразя да ходя на лекар,но тази агония в която бях попаднал, продължи близо половин година.Стигнах до там,че на 100 крачки ми трябваха 5 минути почивка.Помислих си че съм изкарал Ковид 19 без да го усетя и това са последствията от него.Най накрая отидох на белодробен лекар,тъй като си мислех,че са ми засегнати дробовете.След пълно изследване и ренген,докторът каза че ще се обади на бърза помощ да ме закарат в болница,защото не поема отговорност да ме пусне да си ходя в това състояние.Какво установиха в болницата?Сърцето ми се е уголемило два пъти и произвежда вода.Два от трите мускула на сърцето не функционират и не може да захрани тялото с кислорода който ми е необходим.Графиката на ултрашала беше функция на сърцето от 0 до 7% а критичното състояние е под 30%.Имплантираха ми сърдечен стимулатор,но той е само за аритмия и възбуждане на двата мускула,които не функционират.Както и да е да не влизам в поддробности.Изминаха 2 години от тогава.Все още не съм добре и взимам всеки ден по 9 различни хапчета,но съм качил процентите на сърдечна дейност на 28%.Та мисълта ми е тази,дали господ е решил да ме накаже и то така внезапно или съм жертва на интервенция от тестовете.В Австрия вече има разследване на тестовете и е доказано че с тях се вкарват наночастици с тежки метали,които са вредни за човешкия организъм и блокират много функции на човешкото тяло.Прокуратурата е в ход,но за много хора ще е късно.


TheHammerOfGod
14 5 Член от: 18 ное 2021
Posted on 25 окт 2022

Ужасна история, има огромна вероятност това да е станало от тестовете, част от които доказано съдържат нано частици графен, точно както ваксините.

Желая ти много здраве и възстановяване доколкото е възможно! Благодаря ти, че сподели какво си преживял, дано да помогне на някой, да не повтаря грешката да се тества.


Истината не се страхува от разследване Report