Количка
Sad Face Icon Нямате добавени продукти в количката!
Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Случаиност или интервенция?


Schwarzepeter
1 1 Член от: 24 окт 2022
Публикувано на 24 окт 2022

Случайно съвпадение или целенасочена жертва? Живея в Австрия от 33 години.Бях здрав прав трениран мъж 178см и 92 кг.Имам си в къщи фитнес стая,където имам всякакви уреди за подържане на форма(колело,скоростна пътека,гладиатор и др.).Минимум 2-пъти в седмицата правя фитнес до обилно изпотяване и се чуствах отлично.Всичко започна след посещение на зъболекар,за който трябваше да имам сертификат за тест за ковид 19.Не съм ваксиниран и никога няма да се ваксинирам ,ако ще и да ме вкарат в затвора, но тестове съм правил заради зъболекаря или заради пътуване.Внезапно започнах да се изморявам и задъхвам,Спрях с фитнеса,защото не можех да издържа и 1 минута на натоварване.Започнах да пълнея а краката ми бяха вечно подути,като стигнах до 120кг.Мразя да ходя на лекар,но тази агония в която бях попаднал, продължи близо половин година.Стигнах до там,че на 100 крачки ми трябваха 5 минути почивка.Помислих си че съм изкарал Ковид 19 без да го усетя и това са последствията от него.Най накрая отидох на белодробен лекар,тъй като си мислех,че са ми засегнати дробовете.След пълно изследване и ренген,докторът каза че ще се обади на бърза помощ да ме закарат в болница,защото не поема отговорност да ме пусне да си ходя в това състояние.Какво установиха в болницата?Сърцето ми се е уголемило два пъти и произвежда вода.Два от трите мускула на сърцето не функционират и не може да захрани тялото с кислорода който ми е необходим.Графиката на ултрашала беше функция на сърцето от 0 до 7% а критичното състояние е под 30%.Имплантираха ми сърдечен стимулатор,но той е само за аритмия и възбуждане на двата мускула,които не функционират.Както и да е да не влизам в поддробности.Изминаха 2 години от тогава.Все още не съм добре и взимам всеки ден по 9 различни хапчета,но съм качил процентите на сърдечна дейност на 28%.Та мисълта ми е тази,дали господ е решил да ме накаже и то така внезапно или съм жертва на интервенция от тестовете.В Австрия вече има разследване на тестовете и е доказано че с тях се вкарват наночастици с тежки метали,които са вредни за човешкия организъм и блокират много функции на човешкото тяло.Прокуратурата е в ход,но за много хора ще е късно.


TheHammerOfGod
14 5 Член от: 18 ное 2021
Публикувано на 25 окт 2022

Ужасна история, има огромна вероятност това да е станало от тестовете, част от които доказано съдържат нано частици графен, точно както ваксините.

Желая ти много здраве и възстановяване доколкото е възможно! Благодаря ти, че сподели какво си преживял, дано да помогне на някой, да не повтаря грешката да се тества.


Истината не се страхува от разследване Докладвай